Yapay Zeka Etkisi ile SEO Dünyasında Devrim: 2024'e Hazır Olun!

09.12.2023

Yapay Zeka Etkisi ile SEO Dünyasında Devrim: 2024'e Hazır Olun!

2024'te SEO, bugüne kadar olduğundan çok farklı olacak. Bu videoda, SEO'nun neden değişeceğine dair en önemli beş tahminimi paylaşacağım ve daha da önemlisi, bu değişikliklere nasıl hazırlanabileceğinizi anlatacağım.

Daha önce tanışmadıysak, ben Murat Dikici. 20 yılı aşkın süredir web ve mobil ortamları için yazılım üretiyorum. Mudimedia Yazılım şirketinin kurucusuyum. Müşterilerimiz için yazılım geliştirirken aynı zamanda SEO stratejilerini belirleyerek sitelerinin ve markalarının bilinirliğinin artırılması üzerine de çalışıyoruz. Bu da doğrudan başta Google olmak üzere arama motorlarının algoritmalarını yakından takip etmemizi ve algoritma değişikliklerinin sonuçlarına hızlı müdahale etmemizi gerektiriyor.

Gördüklerime dayanarak, internetin yakın bir zamanda "Stranger Things" filmindeki gibi "tersine döneceğini" söyleyebilirim. İnternet tuhaf bir hal alacak. Bu videoda Google SGE hakkında konuşacağım ve Google'ın AI kullanarak soruları yanıtlamak için web sitelerinden trafiği çalmak üzere nasıl bir plan yaptığını tartışacağız. Web yöneticilerinin bu trafik kaybına karşı nasıl mücadele edeceği ve bunun interneti nasıl değiştirdiği konusunu ele alacağız. Backlink'lerin önemi nasıl değişecek, Parasite SEO ve Outlook India gibi sitelerin en üst sıraları nasıl ele geçireceği, son olarak da 2024'te Google'ın yardımcı içerik güncellemesinin web sitenizi nasıl etkileyeceğinden bahsedeceğim.

2024'te SEO'nun yönü büyük ölçüde değişecek. Bu yılın öngörülerine göre, özellikle Google'ın SGE (Arama Üretken Deneyim) ve AI içerik üretimi gibi faktörler, web sitesi sahiplerinin stratejilerini gözden geçirmelerini gerektirecek. Bu videoda, gelecek değişikliklere nasıl hazırlanabileceğinizi anlatacağım.

Bu önemli değişikliklere karşı adım adım hazırlanmak için benimle birlikte olun! Yeni gelişmelerden haberdar olmak ve SEO dünyasındaki değişimleri yakından takip etmek için kanalıma abone olmayı unutmayın. Sonraki videoda görüşmek dileğiyle.

** Anahtar kelimeler **
#muratdikici #yapayzeka #yapayzekaseo #seo #2024seo #2024 #aiseo #google #seotips #sge #googlesge #parasiteseo #outlookindia #backlinking #backlink #backlinks #backlinkstrategy

** Google SGE Ekstra Bilgi (İngilizce) **
https://bit.ly/google-sge-bilgi

** Google'ın AI Makaleleri hakkında Görüşleri (İngilizce) **
https://wordlift.io/blog/en/can-ai-co...

** Video \u0026 Müzik için Teşekkürler **
https://pixabay.com/ Youtube'da izle